Поліція і прокуратура відкрили справу за фактом забруднення повітря у Луцьку


Луцькою місцевою прокуратурою та Луцьким відділом поліції розпочаті кримінальні провадження щодо забруднення природних властивостей атмосферного повітря та земель, інформує прес-служба установи.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 239, ч.1 ст. 241 КК України.

Досудове розслідування проводиться слідчими Луцького ВП ГУНП у Волинській області за процесуального керівництва прокурорів Луцької місцевої прокуратури.

В рамках кримінального провадження оперативно проводяться слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на витребування та збір необхідної інформації, встановлення відповідальних осіб.

Місцевою прокуратурою також вживаються заходи координаційного характеру задля забезпечення ефективного досудового розслідування у зазначеному провадженні, ліквідації негативних наслідків, запобігання екологічній шкоді.

До слова, раніше Луцька міська рада звернулася до прокуратури Волинської області щодо проведення досудового розслідування у зв’язку зі скаргами мешканців Луцька на жахливий сморід, масове погіршення стану здоров’я та нестерпні умови життя та праці.

Нагадаємо, ситуація зі смородом в Луцьку, що спричинений діяльністю заводу з виробництва біоетанолу «БІО ПЕК», досягла критичної межі. У місті збирають підписи для позапланової перевірки заводу . За день вдалося зібрати понад 8 тисяч підписів.

Ввечері 2 липня завод з виробництва біоетанолу незаконно злив у міську каналізацію мелясну барду, внаслідок чого сморід поширився містом. Зі слів першого заступника міського голови Григорія Недопада, «БІО ПЕК» здійснив провокацію, щоб уникнути відповідальності за поширення смороду.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/prokuratura-vidkryla-spravu-za-faktom-smorodu-u-lutsku/” Об этом сообщает cossackland.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя