В Азовське море зайшов російський протичовновий корабель

В Азовське море зайшов російський протичовновий корабель Фото: unn.com.ua

"Вчора він ("Єйськ", — ред.) пройшов арку мосту поблизу Керчі в напрямку Азовського моря. На Чорному морі він приписаний до Новоросійської військово-морської бази Чорноморського флоту ВМФ Росії і входить до складу 181-го дивізіону малих протичовнових кораблів 184-ї бригади охорони водного району", — повідомляє Український мілітаристський портал. Об этом сообщает 44kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як зазначається, корабель був спущений на воду 12 квітня 1989 року на підприємстві "Ленінська кузня" (нині "Кузня на Рибальському" — ред.) і вже 28 лютого 1990 року увійшов до складу 181-го дивізіону малих протичовнових кораблів 184-ї бригади охорони водного району Чорноморського флоту ВМФ СРСР з базуванням в місті Поті в Грузії як МПК-217.

За інформацією порталу, після розпаду СРСР тодішнім командуванням Чорноморського флоту ВМФ СРСР було ухвалено рішення перебазувати корабель до Севастополя, куди він перейшов в ніч з 31 грудня 1991 року на 1 січня 1992 року. Зі створенням в 90-х Новоросійської ВМБ Чорноморського флоту МПК-217 у складі частини був перебазований в Новоросійськ, і під розподіл флоту він не потрапляв. У 1999 році МПК-217 було перейменовано на "Єйськ".

У 2017 році "Єйськ" пройшов доковий ремонт в захопленому 13-му судноремонтному заводі в Севастополі.

Нагадаємо, що київський завод "Кузня на Рибальському" спустив на воду середній розвідувальний корабель, у якого немає аналогів в Україні.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/v_azovske_more_zayshov_rosiyskyy_protychovnovyy_korabel_296267.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя