В ОДА відбулася нарада щодо добудови басейну у Баштанці

1 жовтня під керівництвом голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка відбулася нарада за участі керівництва Баштанської громади як замовника об’єкту будівництва басейну у Баштанці, представників компанії «Ювента груп» як генпідрядника, компанії, що здійснює технічний нагляд, керівництва управління капітального будівництва ОДА та Андрія Вадатурського. Об этом сообщает infoshok.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Діти не можуть бути у заручниках різного роду чвар. Басейн у Баштанці добудовуватиметься під моїм пильним наглядом. Дискусії були довгі. Конфлікт врегульовано. Як результат — підписали Меморандум, чим закрили суперечки та розблокували подальшу діяльність на об’єкті», — повідомив Олександр Стаднік.


За словами голови ОДА, наразі є домовленості щодо здійснення авансового платежу, оплати акту виконаних робіт згідно акту звірки та своєчасного фінансування згідно умов договору. Підрядник, в свою чергу, надасть необхідні матеріали технагляду для приведення в належний стан виконавчої документації з укладанням акту звірки взаєморозрахунку.


«Вирішили також утворити робочу групу на чолі якої буде керівництво управління капітального будівництва ОДА та сторони, що беруть участь в будівництві басейну. Усі проблемні та спірні питання будемо вирішувати. Крім того, здійснюватиметься щотижневий моніторинг та буде надаватись доповідь про виконані роботи від УКБ», — резюмував Олександр Стаднік.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/в-ода-відбулася-нарада-щодо-добудови-б/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя