Джонсон звернеться до Верховного суду для проведення "жорсткого" Brexit


Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що планує звернутися до Верховного суду для проведення Brexit без відтермінування та угоди з ЄС

Про це пише Daily Telegraph. Об этом сообщает pig-n.info со ссылкой на СМИ.

За наявною інформацією, глава британського уряду має намір піти на такий крок, щоб не писати лист до Брюсселя із проханням щодо тримісячного відтермінування Brexit до 31 січня 2020 року.

Джонсону важливо те, щоб саме ця інстанція зобов’язала його направити таке послання до Брюсселя, а не він сам погодився б зробити це.

Наголошується, що другий варіант би суперечив всім заявам прем’єра, які він раніше зробив з цього приводу.

Також прийнятий минулого місяця під тиском опозиції документ зобов’язує главу уряду вимагати відстрочку, якщо до 19 жовтня Лондон і Брюссель не досягнуть угоди про умови Brexit.

  • 3 жовтня Європейський парламент відхилив останню пропозицію Великої Британії щодо виходу країни зі складу Європейського Союзу (Brexit).
  • Перед цим Борис Джонсон зробив ЄС чергову пропозицію по виходу країни зі складу Союзу. За словами Джонсона, в ній говориться, що не буде ніяких перевірок на ірландській кордоні або поблизу нього.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/dzhonson_zvernetsya_do_verkhovnogo_sudu_dlya_provedennya_quotzhorstkogoquot_brexit”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя